Мікроскоп дитячий із підсвічуванням збільшувальною лінзою й додатковим обладнанням В асортименті

- Немає в наявності
- Код: 41678
517 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якщо раніше біологія була не популярною наукою не тільки через об'єкт своїх досліджень, а й через недоступність обладнання для звичайних дослідів, то в сучасному світі все стало набагато простіше. Зараз теми досліджень активно привертають увагу малюків. І для перших кроків у дослідженні світу знадобиться мікроскоп, який відкриє таємниці різних предметів, а саме, з чого вони складаються і як виглядають поблизу.
Особливості:
- Можна відрегулювати кут нахилу мікроскопа
- Пристрій має збільшувальну лінзу, у яку додається ковпачок і гумова накладка для ока
- Також є диск із 8 лінзами, який можна прокручувати
- Є можливість настроювання фокуса
- Мікроскоп має підсвічування
- Також до набору додаються 4 пластикові платформи для елементів дослідження, платформа з комахами, пластиковий контейнер для зберігання, 2 колбочки та пінцет
- До набору додається докладна інструкція
- Мікроскоп виготовлений із якісного пластику, який безпечний для здоров'я дитини
Характеристики:
- Вік: Від 5 років
- Розмір мікроскопа: 7.5 х 12 х 20 см
- Колір: 2 кольори
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу "АА" (не додаються)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 19 х 8,6 х 23,8 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мікроскоп |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 200 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 517 ₴




