Набір для дослідів Іграшковий мікроскоп з аксесуарами Дослідження комах у боксі

-10%
- Готово до відправки
- Код: 41680
534 ₴
481 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий набір для дослідження комах "Insect Observation" — маленький світ наукових відкриттів. Цей унікальний набір допоможе юному досліднику відчути себе справжнім вченим. Завдяки різноманітним інструментам і аксесуарам, дитина зможе вивчати світ комах, проводити захопливі експерименти та дослідження.
Особливості:
- Набір містить мікроскоп, пробірки, пінцет, лупу, сачок, флакони з "реактивами" та інші наукові аксесуари
- Мікроскоп із можливістю збільшення й підсвічування
- Є моделі комах для детального вивчення
- Захисні окуляри для безпеки під час експериментів
- Контейнер для зберігання знайдених зразків
- Компактний пластиковий чемодан, зручний для зберігання й перенесення
- Сприяє розвитку логічного мислення, допитливості та дрібної моторики
- Виготовлений із якісного та безпечного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір валізи: 23 х 15,5 х 14 см
- Елементи живлення мікроскопа: Батарейки 2 шт. типу АА (до комплекту не додається)
- Пакування: Бокс
- Габарити упаковки: 23 х 15,5 х 14 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тематика набору | Біологічний |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Ширина упакування | 155 мм |
| Висота упаковки | 140 мм |
- Ціна: 481 ₴

