Іграшковий автомат помповий із прицілом Стріляє м'якими патронами 60 см Білий

-13%
- Готово до відправки
- Код: 41615
855 ₴
745 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей подарунок потішить навіть найвимогливіших поціновувачів стрілецької зброї. Крутий помповий автомат має стильний дизайн із прозорим магазином, імітує випадання гільз у процесі стрільби й обладнаний регульованим оптичним прицілом. А комплект м'яких патронів із присосками забезпечить маленькому шукачеві пригод дійсно цікаву й безпечну гру.
Особливості:
- Знімна ручка
- Помповий принцип роботи
- Знімний прозорий магазин
- На коробці зображений QR-код із докладною відеоінструкцією з експлуатації
- 20 м'яких патронів із присосками у комплекті
- У наборі представлені пластикові гільзи
- Регульований приціл
- Яскравий і оригінальний дизайн
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Довжина автомата: 60 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 62 х 7,5 х 28,8 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'які патрони, М'які кулі |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 620 мм |
| Ширина упакування | 75 мм |
| Висота упаковки | 288 мм |
- Ціна: 745 ₴

