Екскаватор на радіокеруванні з рухомим ковшем підсвічуванням звуком і парогенератором Жовтий

- Немає в наявності
- Код: 41618
972 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшковий екскаватор на радіокеруванні є зменшеною моделлю реального екскаватора та може виконувати всі дії справжньої машини: він вміє їздити, світити фарами та навіть копати своїм ковшем землю! Разом із іграшкою йде пульт для її керування, що має ергономічну форму, і який легко та зручно лягає в руки та робить процес керування іграшкою приємним та інтуїтивним. Завдяки цьому екскаватору ваша дитина розвине не тільки дрібну моторику рук, а й свої когнітивні здібності, швидкість реакції та навички орієнтування в просторі.
Особливості:
- Екскаватор має рухомий ківш, який може робити рухи копання під час затискання кнопок на пульті керування
- Гусениці екскаватора виготовлені з гуми
- Під час рухів ковшем іграшка видає аудіодоріжку звуків роботи реального екскаватора
- Під час увімкнення іграшки екскаватор підсвічується
- У комплекті з іграшкою йде акумулятор, кабель для його заряджання, запасні деталі для ковша та викрутка
- Іграшка вміє бризкати водою під час натискання відповідної кнопки на пульті
- До набору також входить муляж гірської породи
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Елементи живлення: Акумулятор 3,7V (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу "АА" (не входять до набору)
- Частота керування: 2,4GHz
- Розмір іграшки: 30 х 12 х 17 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 35 х 15 х 24 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Екскаватор |
| Вікова група | Від 6 років |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Кількість каналів | 9 |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 170 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 972 ₴






