Дитячий іграшковий пістолет механічний стріляє м'якими патронами 24 см Синій

- Немає в наявності
- Код: 41623
449 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Механічний пістолет із м'якими патронами — це іграшка для цікавих, а головне, безпечних ігор, які подарують безліч яскравих вражень. Завдяки стильному дизайну та зрозумілому принципу роботи, стріляти з нього — справжнє задоволення. Пістолет заряджається м'якими поролоновими патронами, так що грати можна навіть у приміщенні.
Особливості:
- Стильний пістолет зі зручною ручкою для утримання й важелем для запуску
- Механічний принцип роботи
- Магазин для патронів у формі отворів спереду
- 8 м'яких патронів
- Виконаний із міцного первинного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 8 років
- Розмір іграшки: 24 х 5 х 15.5 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 26 х 5,5 х 21,3 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пістолет |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'які патрони, М'які кулі |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 155 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Ширина упакування | 55 мм |
| Висота упаковки | 213 мм |
- Ціна: 449 ₴

