Іграшкова зброя Механічна рушниця з м'якими патронами 54 см Синій

- Немає в наявності
- Код: 41624
610 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Механічна рушниця з м'якими патронами — це іграшка для цікавих, а головне, безпечних ігор, які подарують безліч яскравих вражень. Завдяки стильному дизайну та зрозумілому принципу роботи, стріляти з нього — справжнє задоволення. Рушник заряджається м'якими поролоновими патронами, тому грати можна навіть у приміщенні.
Особливості:
- Стильна рушниця зі зручною ручкою для утримання й важелем для запуску
- Механічний принцип роботи
- 12 м'яких патронів
- Виконаний із міцного первинного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 8 років
- Розмір іграшки: 54 х 6.5 х 16 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 55 х 6,5 х 18,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'які патрони, М'які кулі |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 160 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 550 мм |
| Ширина упакування | 65 мм |
| Висота упаковки | 185 мм |
- Ціна: 610 ₴

