Розвиваюча інтерактивна іграшка Риболовля з водою й помповим механізмом 20 елементів Бежевий

- Немає в наявності
- Код: 41627
995 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Весела магнітна риболовля перетворить гру на справжню водяну пригоду! Кран автоматично подає воду, а гірка з насосним механізмом додає ще більше динаміки та веселощів. Механічний запускач підкидає рибок вгору, даруючи дітям ще більше азарту та сміху. Це яскравий і захопливий спосіб подарувати годинни цікавої та позитивної емоції в компанії друзів або сім'ї!
Особливості:
- Кран автоматично подає воду
- Механічний запускач
- Комплект складається з 20 елементів (2 вудки, рибки, посуд, продукти тощо)
- Виготовлене з міцного пластику
- Гірка з помповим механізмом
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розміри зібраної іграшки: 47 х 32 х 30,5 см
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу "АА" (до комплекту не додано)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 34 х 12 х 30 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рибалка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Бежевий |
| Кількість складових елементів | 20 шт. |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 305 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
- Ціна: 995 ₴










