Гоночний автотрек на радіокеруванні з 2 машинками Slot Racing 282 см

-9%
- Готово до відправки
- Код: 41629
1 127 ₴
1 027 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей перегоновий трек із радіокерованими машинками подарує дітям відчуття адреналіну від перегонів. Набір містить велику трасу, дві машинки та два зручні пульти керування. Зберіть дорогу, під'єднайте пульти, поставте машинки на трасу та починайте швидкісне перегони! Такий набір не тільки розважає, але розвиває уважність, координацію та реакцію.
Особливості:
- Перегоновий трек із 2 машинками
- Керування машинками здійснюється за допомогою 2 пультів керування
- Пульти керування під'єднуються до траси за допомогою дроту
- У комплекті додаткові установки для дороги
- Легкозбірна конструкція
- Виконаний із міцного первинного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Масштаб: 1:43
- Загальна довжина треку: 282 см
- Розмір треку: 48,3 х 96,5 см
- Елементи живлення: Батарейки 4 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 48 х 6 х 33,2 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Протяжність дороги | 2.82 м |
| Довжина у зібраному вигляді | 965 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 483 мм |
| Колір | Чорний |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Довжина упаковки | 480 мм |
| Висота упаковки | 332 мм |
- Ціна: 1 027 ₴

