Гоночний автотрек на радіокеруванні з 2 машинками Slot Racing 366 см

-6%
- Готово до відправки
- Код: 41630
1 770 ₴
1 666 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей перегоновий трек із радіокерованими машинками подарує дітям відчуття адреналіну від перегонів. Набір містить велику трасу з живими петлями, дві машинки та два зручні пульти керування. Зберіть дорогу, під'єднайте пульти, поставте машинки на трасу та починайте швидкісні перегони! Такий набір не тільки розважає, але розвиває уважність, координацію та реакцію.
Особливості:
- Перегоновий трек із 2 живими петлями
- Керування машинками здійснюється за допомогою пультів керування
- Пульти керування під'єднуються до траси за допомогою дроту
- У комплекті 2 машинки, 2 пульти керування, додаткові установки для дороги, елементи для побудови мертвої петлі
- Машинки мають підсвічування
- Траса працює від батарейок або від мережі
- Легкозбірна конструкція
- Виконаний із міцного первинного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Масштаб: 1:43
- Загальна довжина треку: 366 см
- Розмір треку: 61 х 100 см
- Елементи живлення: Батарейки 4 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 60 х 8 х 48 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Протяжність дороги | 3.66 м |
| Довжина у зібраному вигляді | 1000 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 610 мм |
| Колір | Чорний |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Довжина упаковки | 600 мм |
| Висота упаковки | 480 мм |
- Ціна: 1 666 ₴



