Дитячий іграшковий автомат на акумуляторі стріляє м'якими патронами 60 см

- Немає в наявності
- Код: 41631
1 543 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей автоматичний бластер призначений для динамічних ігор і активних батлів. Він має сучасний дизайн і продуману конструкцію, що забезпечує зручність у використанні. Завдяки автоматичному принципу роботи стрільба стає швидкою та захопливою. Великий барабан дає змогу виробляти безліч пострілів без частого перезаряджання, а два режими швидкості додають різноманітності в гру.
Особливості:
- Автомат із м'якими патронами
- Автоматичний принцип роботи
- USB-кабель для заряджання в комплекті
- Барабан на 30 патронов
- У комплекті 40 м'яких патронів
- Два режими стрільби: низька та висока швидкість
- Інструкція з використання в комплекті
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Елементи живлення: акумулятор 4.8 V (входить до комплекту)
- Довжина автомата: 60 см
- Колір: 2 кольори
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 77 х 9,5 х 26 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'які патрони, М'які кулі |
| Колір | Різні кольори |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 770 мм |
| Ширина упакування | 95 мм |
| Висота упаковки | 260 мм |
- Ціна: 1 543 ₴



