Дитячий іграшковий пістолет механічний стріляє м'якими патронами 42 см

- Немає в наявності
- Код: 41634
665 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей ігровий пістолет із м'якими патронами стане улюбленою розвагою для активних дітей! Завдяки обертовому барабану на 8 патронів можна вести безперервну стрільбу, що робить гру ще динамічнішою та цікавішою. У комплекті є м'які безпечні кулі та присоски, які підходять для стрільби по мішенях удома або на вулиці. Ергономічна ручка забезпечує зручність у використанні, а яскравий дизайн створює атмосферу справжньої битви. Це чудовий подарунок для юних шанувальників пригод і командних ігор.
Особливості:
- Яскравий і сучасний дизайн
- Зручна ергономічна ручка
- 8-зарядний обертовий барабан
- У комплекті 10 м'яких патронів і 10 патронів із присосками
- Портативні магазини для додаткових патронів
- Безпечні патрони, придатні для гри в приміщенні та на вулиці
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Розмір іграшки: 42 х 6 х 18 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 49,5 х 8,5 х 18 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пістолет |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'які патрони, М'які кулі |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 180 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 495 мм |
| Ширина упакування | 85 мм |
| Висота упаковки | 237 мм |
- Ціна: 665 ₴


