Іграшка для ванної на присосці Механічна Водний Млин Равлик Висота 26 см

-11%
- Готово до відправки
- Код: 41636
517 ₴
462 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей веселеий равлик зробить купання справжнім шоу для малюка! Треба налити воду, і равлик підіймає довгу шию, а велике колесо починає крутитися, створюючи яскравий водоспад. Іграшка розвиває спостережливість, моторику та уяву, перетворюючи звичайні водні процедури на захопливу гру. Завдяки надійній присосці равлика легко закріпити на стінці ванни, і вона завжди буде готова до розваг. Яскравий дизайн і кумедний вигляд піднімуть настрій і подарують дитині море позитивних емоцій.
Особливості:
- Працює від потоку води, без батарейок
- Равлик підіймає шию в разі потрапляння води
- Велике колесо крутиться, створюючи водоспад
- Барвистий дизайн, який подобається дітям
- Розвиває цікавість, моторику та уяву
- Присоска для надійного кріплення у ванні
- Виготовлений із безпечного міцного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Висота іграшки: 26 см
- Ширина іграшки: 10 см
- Довжина іграшки: 13,5 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 12 х 12 х 24,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тип | Іграшка |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Висота | 260 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 462 ₴








