Дитяча колонка караоке з мікрофоном Bluetooth і підсвічуванням Пташка Рожевий

- Немає в наявності
- Код: 41637
1 034 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Караоке у формі кумедної пташки з мохнатим чубчиком зробить спів ще яскравішим і веселішим! Світлові ефекти колонки та мікрофона створюють атмосферу справжнього свята, а функція зміни голосу надає грі особливої "родзинки". З такою іграшкою будь-яка кімната перетворюється на концертний майданчик, де дитина може відчути себе справжньою зіркою, а вечірки — у маленькі шоу для всієї родини!
Особливості:
- 1 мікрофон із підсвічуванням
- Яскравий дизайн у формі кумедної пташки з мохнатою челкою
- AUX-роз'єм
- USB-роз'єм для флешки
- Зміна гучності фонової музики
- Bluetooth 5.3
- Слот для TF Card
- Кілька режимів підсвічування колонки
- Потужність заряджання: DC5V
- Ємність батареї колонки: 1800 mAh
- До комплекту доданий USB-type-c кабель
- Регулювання гучності
- Зміна голосу (перемикається кнопкою на мікрофоні)
- Бездротове під'єднання до мобільного телефона
- Виготовлене з пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір колонки: 18 х 9,5 х 15 см
- Розмір мікрофона: 6 х 4,5 х 17 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 26,5 х 18,5 х 13 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Караоке |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 150 мм |
- Ціна: 1 034 ₴




