Іграшкова пральна машина з обертовим барабаном і світлозвучними ефектами Червоний

- Немає в наявності
- Код: 41638
488 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця яскрава іграшкова пральна машина дасть змогу дітям почуватися справжніми господарями. Вона має реалістичний вигляд, має кнопки та дверцята, що відчиняються, а також підсвічування та звукові ефекти, що надають грі правдоподібності. Така іграшка розвиває уяву та навички сюжетних ігор.
Особливості:
- Підсвічування
- Звуки прання
- Дверцята барабана відчиняються
- Барабан обертається на 360°.
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір іграшки: 13.7 х 8.7 х 17.5 см
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 17,4 х 11,3 х 21,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитяча побутова техніка |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 87 мм |
| Довжина | 137 мм |
| Висота | 175 мм |
- Ціна: 488 ₴






