Гусечний екскаватор на радіокеруванні з керованим ковшем підсвічуванням і звуком Жовтий

- Немає в наявності
- Код: 41643
1 043 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уяви справжній будівельний майданчик у себе вдома — саме так відчувається гра з цим реалістичним екскаватором! Він має вигляд, як справжня машина: масивний ківш автоматично підіймається й опускається, гусениці впевнено рухаються вперед, а керування здійснюється зручним пультом! Світлові та звукові ефекти створюють атмосферу роботи великої техніки, як працює справжній екскаватор. Ця спецтехніка — не просто іграшка, а реалістична модель справжньої машини, що надихає на великі будівельні ігри!
Особливості:
- Деталізований і реалістичний дизайн
- Гусеничний хід
- Машинка працює від акумулятора, який разом із USB-кабелем доданий до комплекту
- Підсвічування (можна вимкнути)
- До комплекту додана викрутка
- Звуки спецтехніки
- Беззвучний режим
- Режим демонстрації
- Автоматичний рух ковша (активується кнопками на пульті)
- Рух: вперед/назад, праворуч/ліворуч
- Виготовлене з пластику
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір екскаватора: 24 х 13 х 11 см
- Масштаб: 1:16
- Елементи живлення: акумулятор 3.7V (входить до комплекту)
- Частота керування: 2.4 GHz
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу "АА" (до комплекту не доданий)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 29 х 15,5 х 13,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Екскаватор |
| Вікова група | Від 3 років |
| Масштаб моделі | 1:16 |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Кількість каналів | 9 |
| Радіус дії | 30 м |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 500 мА/год |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 110 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 1 043 ₴





