Ігровий набір для лазерних боїв Лазерний пістолет бластер з мішенню Підсвічуванням Звук Вібрація 2 гравці

- Немає в наявності
- Код: 41648
1 130 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей лазерний набір подарує дітям відчуття справжнього бою! Два стильні бластери з підсвічуванням і звуковими ефектами роблять гру максимально захопливою й реалістичною. У разі потрапляння в мішень вона загоряється світлом і вібрує, додаючи грі драйву. Регульовані ремені дають змогу надійно закріпити мішені, щоб учасники могли рухатися та почуватися справжніми бійцями. Ігри з лазерними бластерами розвивають командний дух, швидку реакцію та дарують море позитивних емоцій. Це чудовий варіант активних розваг як удома, так і на свіжому повітрі.
Особливості:
- У наборі 2 бластери, 2 мішені
- Кожен елемент набору має підсвічування
- Вібрація у разі потрапляння в мішень
- Бластери видають характерний звук пострілу
- Регульовані ремені в мішенях дають змогу надійно закріпити їх на собі
- Інструкція (відвідайте з нею перед використанням)
- Виконаний із міцного первинного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Елементи живлення пістолета: Батарейки 3 шт. типу АА (не додаються)
- Елементи живлення мішені: Батарейки 3 шт. типу АА (не додаються)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 55 х 5 х 33 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пістолет |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація мішенню | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 550 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 330 мм |
- Ціна: 1 130 ₴









