Дитяча інерційна машинка Екскаватор іграшка з двома ковшами Зелений

- Немає в наявності
- Код: 41651
395 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машина спеціального призначення з яскравим забарвленням — те, що потрібно для ігор із захопливим сюжетом. Обладнана інерційним механізмом, вона легко набере велику швидкість і самостійно рухатиметься деякий час. Потужні колеса залишають справжній протекторний візерунок: ця машина просто призначена для гри на вулиці!
Особливості:
- Сучасна модель машини спеціального призначення
- Вирізняється легкою вагою
- Тематичні написи
- Потужні колеса з протекторним візерунком
- Обладнана інерційним механізмом
- Виконана з первинного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розміри іграшки: 33 х 13 х 16 см
- Пакування: Блістер
- Габарити упаковки: 36 х 15 х 17 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Екскаватор |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Висота | 160 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 395 ₴

