Дитячий намет квадратний Людина Павук Spider Man 75 х 70 х 100 см

-7%
- Готово до відправки
- Код: 41612
718 ₴
669 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Організуйте своїй дитині власний куточок, у якому вона зможе зануритися у свої мрії та фантазії, втілюючи в життя різні ігрові сюжети! Комфортний намет у тематичному забарвленні стане чудовою фортецею для вашого малюка. Міцний каркас забезпечить стійку форму намету, а кольорове рішення із зображеннями відомого супергероя тішитиме око!
Особливості:
- Яскравий дизайн
- Зображення відомого супергероя Spider Man
- Міцний каркас із металевих стрижнів
- Дах намету створює імітацію будиночка
- Зручний отвір-двері
- Допоможе втілити різні ігрові сюжети
- Складається легким рухом руки в спеціальну сумку
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір: 75 х 70 х 100 см
- Упаковка: Сумка
- Габарити упаковки: 35 х 7 х 35 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Різні кольори |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 750 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Персонажі | Spider-Man |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
- Ціна: 669 ₴


