М'яка іграшка Стіч із великими вухами Блакитний 26 см

- Немає в наявності
- Код: 41603
703 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка іграшка створена у формі відомого мультяшного героя, який відразу впізнається завдяки великим вушкам і ніжному синьому забарвленню. Вона виготовлена з ніжного на дотик плюшу, що дарує приємні тактильні відчуття й робить іграшку улюбленцем для обіймів.
Особливості:
- Дизайн у формі відомого мультяшного героя
- Перебуває в позі сидячи
- Великі вушка, текстильні очі та ніс
- Виготовлена з приємного на дотик плюшу
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір: 24 х 16 х 26 см
- Пакування: Без пакування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bimbo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип іграшки | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Плюш |
| Колір | Блакитний |
| Висота | 26 см |
| Ширина | 16 см |
| Довжина | 24 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 703 ₴
