Іграшковий пилосос на батарейках із підсвічуванням всмоктує сміття Рожевий

-10%
- Готово до відправки
- Код: 41579
554 ₴
499 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Батьки з ранніх років привчає маленьких леді до ладу та вчать господарювання. І набагато цікавіше, коли ці навички дитина отримує в процесі цікавої та захопливої гри, наприклад, за допомогою іграшкового пилососа, який є мініверсією справжньої побутової техніки. Пилосос справді вбирає дрібне сміття. У комплекті є маленькі пінопластові кульки, які необхідно прибрати за допомогою пилососа. Вони потрапляють у спеціальний відсік, звідки можна легко дістати та продовжувати гру знову. Ця інтерактивна іграшка точно не дасть нудьгувати вашій дитині.
Особливості:
- Відповідає технічному регламенту безпеки іграшок
- Виконана з якісних полімерних матеріалів
- Пилосос вмикається за допомогою кнопки
- Є функція підсвічування
- Є відкривний відсік для збирання сміття
- Корпус і колеса прикрашені барвистими малюнками
- Виготовлений із міцного пластику в ніжно-рожевому кольорі з контрастними деталями
Комплектація:
- Пилосос
- Трубка
- Шланг
- Тримач
- Щітка
- Пінопластові кульки
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу "АА" (не входять до комплекту)
- Розмір іграшки: 17 х 13 х 10 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 24 х 14 х 15 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитяча побутова техніка |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 100 мм |
- Ціна: 499 ₴


