Дитяча інерційна машинка Спецтехніка Вантажівка на батарейках із парогенератором Фігурки Тварин Зелений

- Немає в наявності
- Код: 41584
775 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскравий ігровий самоскид стане справжнім центром дитячих розваг! Він обладнаний інерційним механізмом, що рухається краном і кузовом, а також підсвічується яскравими вогниками, відтворює реалістичні звуки та випускає пару, як справжня спецтехніка. У комплекті є фігурки тварин і додаткові аксесуари, які можна приєднати до машинки за принципом конструктора. Такий самоскид розвиває уяву, дрібну моторику та подарує безліч веселих моментів!
Особливості:
- Іграшка обладнана якісним інерційним механізмом
- Машинка має прогумовані колеса, рухомі кран і кузов
- Іграшка має кнопки, які активують відтворення характерних звуків і яскраве підсвічування
- Є парогенератор
- Світлові та звукові ефекти працюють від батарейок
- Слот для батарейок розміщений під кабіною водія
- До машинки додана лійка та тварини
- Деякі ігрові елементи можна приєднати до машинки за принципом конструктора
- Набір виготовлений із якісного пластику, який безпечний для здоров'я дитини
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу "АА" (не додаються)
- Розмір машинки: 26 х 12 х 16 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 28,7 х 12,8 х 20,2 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Візуальні ефекти |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Висота | 160 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 775 ₴









