Дитячий іграшковий Міксер на батарейках із підсвічуванням і знімним корпусом Червоний

- Немає в наявності
- Код: 41585
427 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий міксер стане чудовим доповненням до ігор на кухні та дасть змогу малюкам відчути себе справжніми кулінарами. Він працює за принципом справжнього міксера — вінчики обертаються, імітуючи процес змішування інгредієнтів. Міксер обладнаний підсвічуванням, може працювати як на стійці, так і окремо — зніматися для зручної «ручної роботи».
Особливості:
- Реалістична імітація роботи
- Підсвічування під час роботи
- Два режими: на стійці та в руці (знімний корпус)
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розмір міксера: 20 × 11.5 × 8 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 19,4 х 12,5 х 20,6 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитяча побутова техніка |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Висота | 200 мм |
- Ціна: 427 ₴

