Надувний матрас Інтекс двоспальний із підголівником і вбудованим електронасосом Intex 203 x 152 x 25 см

- Готово до відправки
- Код: 39907
1 735 ₴
1 509 ₴
Надувне двоспальне ліжко з підголівником Intex розміром: 152 х 203 х 25 см. Матрац двомісний, має стильний дизайн, виготовлений із високоякісних матеріалів із вбудованим насосом. Внутрішня система - спеціальні поперечні перегородки, розташовані всередині каркаса, які виконані за інноваційною технологією Dura Beam. Ця технологія, на відміну від технології Wave Beam з перегородками з ПВХ, передбачає використання великої кількості високоміцних волокон для виготовлення перегородок, які не витягуються і не деформуються в процесі експлуатації надувного матраца або ліжка. Тим самим забезпечується жорсткість і стабільність всього каркаса. Тому матрац не проминається і не продавлюється протягом усього терміну служби. Це забезпечує сприятливий здоровий сон і відпочинок.
Особливості:
- Універсальний виріб, який допоможе вам відпочити з комфортом на природі, в кемпінгу, будинку, а також без проблем влаштувати на нічліг рідних і друзів
- Є підголівник висотою 30 см
- Водонепроникна тканинна поверхня полегшує чищення надувного ліжка
- Невеликі розміри сприяють зручності під час транспортування і зберігання
- Внутрішня система - спеціальні поперечні перегородки, розташовані всередині каркаса, які забезпечують жорсткість, стабільність і тривалу експлуатацію
- У ліжку передбачено вбудований електричний насос
Характеристики:
- Виробник: Intex
- Серія: Dura-Beam Standard
- Двомісний
- Розмір (ДхШхВ): 203 x 152 x 25 см
- Висота підголівника: 30 см
- Максимальне навантаження: 175 кг
- Структура перегородок:: Fiber-Tech
- Матеріал: ПВХ із велюровим покриттям
- Щільність матеріалу конструкції: 0,53 мм
- Товщина матеріалу покриття: 0,38 мм
- Вбудований електричний насос 220-240V
- Упаковка: Коробка
- Розмір коробки: 38 x 18 x 34 см
- Вага упаковки: 5.5 кг
- Об'єм: 0.016 куб. м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Чорний |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 175 кг |
| Стан | Новий |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Товщина матеріалу | 0.53 мм |
| Тип | Надувне ліжко |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Висота | 250 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ, велюрове покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Так |
- Ціна: 1 509 ₴


