Дитячий надувний басейн Інтекс Intex 229 х 152 х 48 см, об'єм 600 л від 3 років Аква

-15%
- Готово до відправки
- Код: 39922
1 536 ₴
1 313 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний дитячий басейн Intex призначений для купання дітей (під наглядом дорослих). Яскраве забарвлення і форма басейну стануть оригінальною прикрасою вашої ділянки, не залишивши байдужими вас і ваших рідних. Невеликий об'єм басейну дає змогу воді швидко прогріватися під сонячними променями, позбавляючи вас від очікування моменту, коли можна освіжитися і весело провести час спекотного літнього дня. Басейн має два кільця і штекер для зливу води. М'які широкі стінки можуть використовуватися для сидіння.
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Форма: Прямокутна
- Розмір басейну: 229 х 152 х 48 см
- Об'єм: 600 л
- Матеріал: Вініл
- Дно: Не надувне
- 2 кільця
- Зливний штекер
- Ремкомплект
- Упаковка: Коробка
- Вага: 4,2 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 600 л |
| Довжина | 229 см |
| Ширина | 152 см |
| Висота | 48 см |
| Вага | 4.2 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Ненадувне |
- Ціна: 1 313 ₴





