Маса для ліплення з пінопластових кульок у боксі Кульковий пластилін 6 кольорів

- Немає в наявності
- Код: 39923
524 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кольорові пінопластові кульки стануть чудовим матеріалом для нових скульптур, які тепер легко перенести з фантазії в реальний світ. І це все можливо завдяки легкій вазі кульок і тому, що вони так добре тримають форму разом. А процес ліплення буде виступати в ролі певного антистресу, адже цю масу так приємно м'яти руками.
Особливості:
- У наборі 6 кольорів маси для ліплення
- Кожен колір зберігається в герметичному боксі
- Маса складається з пінопластових кульок різного розміру, які добре тримають форму разом
- Після ліплення фігурок руки і стіл залишаться чистими
- Масу можна розривати, розтягувати і ліпити будь-які фігурки
- Приємно м'яти в руках, що буде діяти як антистрес
- Виготовлений з нетоксичних, безпечних для здоров'я дитини матеріалів
Характеристики:
- Вік: Від 5-ти років
- Кількість кольорів: 6
- Упаковка: Бокс
- Габарити упаковки: 9 х 5.5 х 39 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Маса для ліплення |
| Тип пластиліну/маси для ліплення | Кульковий пластилін |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 5 років |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість кольорів у наборі | 6 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Ні |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 9 см |
| Ширина | 5.5 см |
| Висота | 39 см |
- Ціна: 524 ₴
