Іграшковий магазин Касовий апарат із калькулятором сканером і муляжами продуктів

- Немає в наявності
- Код: 39930
617 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вивчаємо основи фінансової грамотності, розвиваємо логіку, увагу та соціальні навички! Касовий апарат має яскравий деталізований дизайн і імітує роботу справжньої каси завдяки інтерактивним функціям. Іграшка обладнана функціональним калькулятором для підрахунку покупок, а також має шухляду для зберігання грошей. Сканер підсвічується і видає характерний звук. За допомогою аксесуарів, що входять до набору, дитина може відтворювати сценки покупок, вчитися рахувати, оплачувати товари та приймати рішення.
Особливості:
- Касовий апарат і аксесуари (муляжі фаст-фуду та напоїв) у наборі;
- Функціональний калькулятор
- М'які силіконові кнопки на ігровій панелі
- Відтворення звуку, характерного для справжнього сканера
- Підсвічування сканера
- Іграшка розрахована на одного або двох гравців
- Шухляда
- Іграшка та аксесуари виготовлені з пластику
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір касового апарату: 17 х 11 х 9 см
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до набору)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 33 х 16 х 13 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Бежевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 90 мм |
- Ціна: 617 ₴

