Трек для машинок із трюковою трасою та люмінесцентним підсвічуванням 122 елементи

- Немає в наявності
- Код: 39932
1 369 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей яскравий ігровий набір вразить кожного маленького автолюбителя, адже на ньому виконують трюки на межі можливого. Траса має круті повороти та спуски, а також відрізки, на яких машинки здійснюють стрибки з переворотами. Також завдяки люмінесцентним елементам трек підсвічується в темряві, що робить гру з ним ще цікавішою.
Особливості:
- До набору увімкнено 2 машинки
- Машинки мають вбудовані акумулятори, дроти для підзаряджання входять до набору
- Машинки гуво їздять треком і підсвічуються
- Трек має тюкові сегменти, на яких машинка здійснює перевороти
- Завдяки люмінесцентним елементам машинка залишає за собою світлові сліди на треку
- Трек виготовлений із пластику
- Муляжі оточення
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Кількість елементів: 122 шт.
- Розміри в зібраному вигляді: 95 х 50 х 52.5 см
- Елементи живлення машинки: Акумулятор 3,7V (ввімкнений до набору)
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 54 х 7 х 41 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 950 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 500 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 525 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Довжина упаковки | 540 мм |
| Висота упаковки | 410 мм |
- Ціна: 1 369 ₴



