Машинка на радіокеруванні 4х4 WD Sand Monster Сірий

- Немає в наявності
- Код: 39934
1 640 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіокерований позашляховик — це потужна модель для захопливих перегонів на будь-якій місцевості. Завдяки повному приводу, гумовим шинам і амортизаційній підвісці машинка легко долає перешкоди на дорозі. Протиударний корпус захищає від пошкоджень, роблячи іграшку ще витривалішою. Такий позашляховик стане чудовим вибором для прихильників екстремальних заїздів і динамічних ігор.
Особливості:
- Повноприводна машинка
- Протиударний корпус
- Гумові шини
- Амортизувальна підвіска
- Машинка працює від акумулятора, , який разом з акумулятором для його підзаряджання, входить до набору
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Масштаб: 1:10
- Розміри машинки: 21,5 х 40 х 19,5 см
- Елементи живлення машинки: Акумулятор 7.4 V (включно з набором)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 3 шт. типу АА (не входять до набору)
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 49 х 26 х 27 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Вікова група | Від 6 років |
| Масштаб моделі | 1:10 |
| Колір корпусу | Сірий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 30 м |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Висота | 195 мм |
- Ціна: 1 640 ₴


