Конструктор військовий Самохідна артилерійська установка Teko Військова техніка 734 деталі

-11%
- Готово до відправки
- Код: 39935
951 ₴
842 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пориньте в динамічний світ пригод і епічних боїв разом із конструктором від ТМ Teko. Серія "Військова техніка" призначена для сміливих хлопчиків, які захоплюються цією тематикою й мріють одного разу поповнити ряди СПК! Модель представлена американською реактивною системою залпового вогню, прикрашена українською символікою та символікою Збройних сил України.
Особливості:
- Тематика — Самохідна артилерійська установка
- Серія — "Військова техніка"
- Чудова деталізація бойової й технічної оснастки
- Прикрашений символікою нашої держави та ЗСУ
- Рухомі елементи
- У комплекті представлена кольорова покрокова інструкція
- Ігрова модель вирізняється реалістичним зовнішнім виглядом і характерними конструкційними особливостями
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Кількість деталей: 734 шт.
- Тип кріплення: Пазовий
- Розмір деталей: Стандарт
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 35 х 6 х 25 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Теко |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Військова техніка |
| Кількість деталей | 734 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 350 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 250 мм |
- Ціна: 842 ₴

