Розвиваючий ігровий столик із музикою пальчиковими іграми та брязкальцем із прорізувачем

- Немає в наявності
- Код: 39841
1 657 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвиваючий ігровий центр розроблений спеціально для активних малюків, які люблять різноманітні інтерактивні ігри! На панелі розташовано безліч ігрових елементів, які допоможуть малюкові проявити музичну креативність і неодмінно сприяють всебічному розвитку.
Особливості:
- Ідеально підібрана пастельна кольорова гама, що створює справжню феєрію кольору
- Знімне музичне піаніно
- Обертовий барабан із елементами, що грімять
- Дисковий номеронабірник із дзвінкою тріскачкою
- Фруктовий тренажер для пензлів
- Перевертний метелик
- Різнофактурні намистини та кільця
- Ігрова фігурка у формі милої тварини з м'яким прорізувачем
- Гра з кульками
- Баскетбольне кільце
Функції музичного брязкальця:
- 2 режими регулювання гучності
- Звук співу пташки та відтворення веселої мелодії на основі цього звуку
- Клавиши піанино с нотами: "Do", "Re", "Mi", "Fa"
- Заспокійливі колискові
- Приємні мелодії
- М'який гумовий прорізувач
- Під час натискання на будь-яку кнопку активується яскраве, різнобарвне підсвічування клавіш
Характеристики:
- Вік: від 2 років
- Розмір столика в зібраному вигляді — 46 х 46 х 75 см
- Звукові та світлові ефекти музичного брязкальця працюють від 2 батарейок типу "AAA" (до комплекту не входять)
- Упаковка: коробка
- Розмір упаковки: 52 х 20 х 40 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 2-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваючий столик |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 750 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 400 мм |
| Довжина упаковки | 520 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 200 мм |
- Ціна: 1 657 ₴


