Сенсорні м'ячики для розвитку дрібної моторики 6 шт.

- Немає в наявності
- Код: 39842
415 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відкрийте малюкові світ неймовірних тактильних відчуттів разом із набором сенсорних куль! Він містить 6 гумових м'ячиків із різним кольором і текстурою. Кожна кулька має невеликий отвір, тому вони можуть бути використані не тільки в дитячій кімнаті, але й у ванній, під час купання.
Особливості:
- Набір містить 6 сенсорних м'ячиків
- Кожна іграшка має свій колір і унікальну текстурну поверхню
- Вирізняються гармонійним поєднанням пастельних відтінків
- Сприяють розвитку логічного мислення, дарують особливі тактильні відчуття
- Набір виготовлений зі щільної гуми та не містить шкідливих барвників
Характеристики:
- Вік: від 6 місяців
- Розміри: 6 х 6 х 6 см
- Розмір упаковки: 26 × 8 × 19 см
- Упаковка: Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 6 міс |
| Кількість складових елементів | 6 шт. |
| Матеріал | Гума |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 190 мм |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
- Ціна: 415 ₴


