Дитячий Бізіборд зі знімними блоками та звуковими ефектами Машинка

-11%
- Готово до відправки
- Код: 39843
881 ₴
780 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей фантастичний бізіборд стане улюбленцем вашого малюка! Іграшка виконана у вигляді конструктора з яким дитина збирає собі власний бізіборд сам із наявних блоків з активностями. Блоки надають широкий вибір занять, текстур та форм, тому малюк точно не буде нудьгувати з ними. Також у наборі є дві основи для чіпляння блоків: велика та плоска, з якої виходить класичний бізіборд, і маленька у формі машинки-кубика, компактніша та мобільніша.
Особливості:
- Бізіборд працює за принципом конструктора зі знімними блоками-активностями
- 2 основи для збирання блоків: плоска та у формі кубика
- Мінібізіборд виготовлений у формі милої машинки, до якої причеплюються 4 блоки
- У набір входить блоки з тріскачками, пискавкою, брелоком, замком, викруткою та тканинною серветкою, яка шарудить
Характеристики:
- Вік: від 1 року
- Розміри великого бізіборда: 25 х 5.5 х 32 см
- Розміри маленького бізіборда: 9.5 х 9.1 х 9.5 см
- Розмір упаковки: 45 х 10 х 27 см
- Упаковка: коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бізіборд |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 255 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Висота | 320 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 450 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 270 мм |
- Ціна: 780 ₴






