Розвиваюча іграшка Мультибокс Сортер Пірамідка Гра шнурівка

-15%
- Готово до відправки
- Код: 39845
688 ₴
588 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригінальна логічна гра для найменших, яка містить відразу 3 іграшки: тематичний сортер, "квітучу пірамідку" і гру-шнурівку. До комплекту входять 3 знімні пластини з комірками різної форми, які дадуть змогу малюкові розвивати логічне мислення та просторове сприйняття. Оригінальна пірамідка у формі квітів складається з трьох елементів, які відрізняються за формою й кольором. Є й гумові елементи, які можуть також слугувати прорізувачем. За розвиток дрібної моторики рук відповідає гра-шнурівка: малюк із задоволенням нанизуватиме кожен елемент на шнурочку.
Особливості:
- 3 в 1: тематичний сортер, пірамідка та гра-шнурівка
- Знімна ручка для максимальної зручності
- Сортер має 2 знімні пластини з комірками різної форми
- Є гумові елементи, які можуть слугувати прорізувачем
- Логічна гра виготовлена з міцного пластику, безпечного для дітей
Характеристики:
- Вік: Від 18-ти місяців
- Розмір упаковки: 18 х 18 х 21 см
- Упаковка: коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Мультибокс |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 210 мм |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 180 мм |
- Ціна: 588 ₴





