Гараж паркінг для машинок із треком і світлозвуковими ефектами Шолом-трансформер Червоний

-11%
- Готово до відправки
- Код: 39848
1 117 ₴
989 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шолом-трансформер — це унікальна іграшка, що поєднує в собі оригінальний дизайн і цікавий функціонал! Стильний шолом перетворюється на масштабний гараж-парковку з елементами треку, даруючи маленьким користувачам неповторний ігровий досвід.
Особливості:
- Шолом трансформується в паркінг із треком
- Тематичний дизайн
- У комплекті представлені 2 машинки, одна з яких — металопластикова
- Велика кількість рухомих елементів
- Світлозвукові ефекти (спрацьовують під час контакту машинки зі спуском)
- Круті спуски, трампліни
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки (входять до комплекту)
- Розмір шолома: 18 х 19 х 21 см
- Розмір треку в розібраному вигляді: 46 х 30,5 х 19 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 25 х 20 х 28 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 460 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 305 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 190 мм |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Висота упаковки | 280 мм |
- Ціна: 989 ₴



