Трек для машинок із підсвічуванням та рухомими елементами Мотоцикл Червоний

-11%
- Готово до відправки
- Код: 39857
1 401 ₴
1 241 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей функціональний ігровий набір стане справжньою знахідкою для маленьких автолюбителів! Його стильний дизайн у формі мотоцикла для перегонів перетворюється на багаторівневий трек із різноманітними функціями. Набір обладнаний світловими та звуковими ефектами, що додають грі реалістичності, а різноманітні рухомі елементи, що впливають на рух машинок, роблять гру захопливою й непередбачуваною. До комплекту входять 4 машинки, які ідеально підходять для перегонів на цьому треку.
Особливості:
- Трек зроблений у формі мотоцикла, який розкладається в трек
- Трек має 3 рівні та рухомі елементи, які змінюють напрямок руху машинок
- Трек має підсвітку та звукові ефекти роботи двигуна
- До набору входять 4 пластикові машинки
- Муляжі дорожнього оточення для треку
- До комплекту входить інструкція зі збирання треку та наклейки для його декорування
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розміри треку в складеному вигляді: 36.5 х 14.4 х 24.3 см
- Розміри треку в розкладеному вигляді: 42,5 х 38 х 27.5 см
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу ААА (не входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 42,5 х 16,5 х 29,8 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 425 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 380 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 275 мм |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 165 мм |
| Довжина упаковки | 425 мм |
| Висота упаковки | 298 мм |
- Ціна: 1 241 ₴


