Іграшковий лук стріляє м'якими патронами та стрілами з присосками Зелений

- Немає в наявності
- Код: 39858
514 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір, який стане чудовою розвагою для активних дітей. Лук може стріляти як стрілами, так і м'якими патронами. Іграшка має механічний принцип роботи, тому не вимагає батарейок. До комплекту входять лук, стріли з присосками, м'які патрони, мішені та додаткові аксесуари для захопливих ігор. Іграшка сприяє розвитку координації рухів, уваги та влучності.
Особливості:
- Лук складається для компактнішого перенесення
- Лук має механічний принцип роботи та не вимагає батарейок
- Лук може стріляти як стрілами з присосками, так і м'якими патронами
- Тримач для стріл
- Мішені для стрільби в наборі
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розміри лука: 19 х 5 х 47.5 см
- 5 стріл (довжина: 40 см)
- 10 м'яких патронів
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 19 × 6 × 42 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Лук |
| Тип боєприпасів | Присоски, М'які кулі |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 475 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 420 мм |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 514 ₴


