М'яка іграшка Капібара із заводним механізмом 28 см

- Немає в наявності
- Код: 39859
606 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка виготовлена у формі капібари — екзотичної тварини, кумедні відео з якими стають вірусними за лічені хвилини. Тварина пошита з м'якого та приємного на дотик текстилю. Декоративні елементи обличчя вишиті акуратно та міцно, також у іграшки акуратно оброблені шви.
Особливості:
- Іграшка пошита у формі капібари
- Милий дизайн
- Акуратно оброблені шви
- Вишивка декоративних елементів
- Заводний механізм (пджілка на вушці)
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Висота 28 см
- Розмір іграшки: 20 х 24 х 28 см
- Паковання: без паковання
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 28 см |
| Довжина | 20 см |
| Матеріал | Текстиль |
| Стан | Новий |
| Тип іграшки | Тварина |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 24 см |
- Ціна: 606 ₴




