Дитячий плюшевий рюкзак Саллі Блакитний

-11%
- Готово до відправки
- Код: 39860
613 ₴
543 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Милий рюкзак у формі улюбленого героя стане найкращим супутником для маленьких мандрівників. Він м'який, приємний на дотик і місткий, що дає змогу дитині завжди брати із собою все необхідне.
Зручні лямки легко регулюються, а яскравий дизайн зробить рюкзак ефектною родзинкою в образі малюка.
Особливості:
- Рюкзак виготовлений у формі улюбленого героя
- 1 відділення
- Регульовані лямки
- Виконаний із приємного текстильного матеріалу
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір: 21 х 18 х 25 см
- Паковання: без паковання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 18 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Персонажі | Корпорація монстрів |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 21 см |
- Ціна: 543 ₴




