Розвиваючий килимок для дітей із музичною панеллю та підсвічуванням Лев Зелений

-11%
- Готово до відправки
- Код: 39861
1 298 ₴
1 150 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Грай, впізнавай і рости з радістю! Такі килимки — це не просто іграшка, а перший навчальний простір для малюка. Підсвічування, веселі мелодії, знімна панель-піаніно та 5 підвісних іграшок перетворять кожну гру на справжню пригоду. Малюк з цікавістю буде тягнутися до іграшок, розвивати дрібну моторику рук, зорове та слухове сприйняття, а дзеркальце допоможе досліджувати себе та навколишній світ.
Особливості:
- Килимок виготовлений із м'якого текстилю
- Еластична дуга з 5 підвісками
- 4 м'які підвіски з пищалками всередині, п'ята – дзеркальце
- Знімна панель
- Bluetooth-режим дає змогу вмикати улюблену пісню малюка
- Розвиває дрібну моторику рук, зорове та слухове сприйняття
- Мерехтливе підсвічування
- Регулювання гучності
- Об'ємні кнопки-клавіші
- Заспокійливі колискові мелодії
- Дві кнопки з ручками відтворюють звуки барабанів
- Музична панель має кілька режимів: піаніно та музика
Характеристики:
- Вік: від народження
- Розмір у складеному вигляді: 84 х 65 х 44 см
- Розмір килимка: 82 х 57 см
- Розмір панелі: 32 х 3,5 х 23 см
- Музична панель працює від 4 батарейок типу АА (не входять до комплекту)
- Розмір упаковки: 50 х 9 х 37 см
- Упаковка: Коробка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | З народження |
| Матеріал | Тканина |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 440 мм |
| Довжина | 840 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 370 мм |
| Довжина упаковки | 500 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
- Ціна: 1 150 ₴





