Машинка на радіокеруванні з протиударним корпусом 4WD Бірюзовий

-13%
- Готово до відправки
- Код: 39871
2 310 ₴
2 013 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перегоновий автомобіль на радіокеруванні — найбажаніший подарунок для хлопчиків! Машинка має здатність розганятися до 36 км на годину, тому повністю готова до великого перегону! Протиударний корпус (з можливістю замінити), висока підвіска та потужні гумові колеса — іграшка ідеально підходить для швидкісної їзди.
Зручний пульт радіокерування відкриває простір можливостей іграшки: рух уперед і назад, стрімкі рухи в бік. Є можливість регулювати швидкість іграшки. Потужний красеня відразу захопить увагою дитини та стане улюбленою іграшкою на довгі роки!
Особливості:
- Керування: вперед/назад, ліворуч/праворуч
- Висока підвіска
- Потужні гумові колеса
- Протиударний корпус із можливістю заміни (знімається)
- Регулювання швидкості
- Кнопка увімкнення машинки розташована збоку під корпусом
- Виконана з міцного пластику
Характеристики:
- Вік: від 14 років
- Розміри: 27 х 19 х 10 см
- Машина працює від акумуляторної батареї 7.4 V (входить до комплекту)
- Масштаб 1:18
- Максимальна швидкість — 36 км/год
- Пульт керування 2.4G працює від 3 батарейок типу "АА" (до комплекту не входять)
- Розміри упакування: 28 х 15 х 29 см
- Паковання: коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 15 років і старше |
| Максимальна швидкість | 36 км/год |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Радіус дії | 30 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Колір корпусу | Бірюзовий |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 1200 мА/год |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 2 013 ₴



