Музична іграшка для малюків WToys озвучування українською мовою Тигреня

- Немає в наявності
- Код: 39872
389 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музична тварина стане найкращим другом малюка та допоможе розвинути багато корисних навичок — дрібну моторику ручок, координацію рухів, а також натренує логічне мислення дитини. Кожна гра супроводжуватиметься яскравим підсвічуванням, а кнопка М допоможе вибрати потрібний режим — прослухати звуки тварин, пісні або казки українською мовою.
Особливості:
- Музичний левеня має українське озвучування
- Підсвічування кнопок у формі тварин
- Режими: "Вивчаємо цифри", "Веселі мелодії", "Казки", "Зіграй мелодію"
- Веселі пісеньки, назви тварин, їхні звуки та віршики про них
- Кнопка "М" вмикає режими
- Регулювання гучності
- Виготовлено з міцного первинного пластику
Характеристики:
- Вік: від 1 року
- Працює від двох батарейок типу ААА не входять до комплекту
- Колір: В асортименті
- Розмір: 12 х 3 х 14.5 см
- Розмір упаковки: 15.5 х 6 х 20.8 см
- Упаковка: коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WToys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Музична іграшка |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 30 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 208 мм |
| Довжина упаковки | 155 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 389 ₴



