Розвиваюча іграшка Мультикуб музичний WToys озвучування українською мовою

-11%
- Готово до відправки
- Код: 39873
646 ₴
572 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музичний мультибокс — чудова розвиваюча іграшка для найменших, яка подарує малюкові дивовижні тактильні, слухові та зорові відчуття! Виготовлений у формі цікавої фігури, кожна грань якої містить цікаву іграшку. Брязкальце, пальчикові ігри, пісні, казочки — мультибокс прекрасно впорається з раннім розвитком малюка!
Особливості:
- Іграшка має українське озвучування
- Підсвічування кнопок
- Веселі пісеньки, казки, назви тварин та цікаві історії про них
- Пальчикові ігри, брязкальце, тріскачка
- Регулювання гучності (змінюйте положення перемикача)
- Виготовлено із міцного первинного пластику.
Характеристики:
- Вік: від 1 року
- Ефекти працюють від 3 батарейок типу "AA" (не входять до комплекту)
- Розмір: 13.5 х 13.5 х 13 см
- Розмір упаковки: 15х 14х 17.5см
- Упаковка: коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WToys |
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Мультибокс |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 175 мм |
| Довжина упаковки | 150 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 140 мм |
- Ціна: 572 ₴


