Розвиваюча іграшка Мультикуб музичний WToys озвучування українською мовою Курча

-11%
- Готово до відправки
- Код: 39874
825 ₴
731 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей багатофункціональний куб пропонує захопливі розваги на кожній із шести сторін: ігри, спрямовані на розвиток моторики, зорової координації та слуху, принесуть малюкові багато веселощів.
Музична панель з милим і кумедним курчам містить мелодії, казки та загадки, а натискаючи на клавіші яскравого піаніно, малюк зможе насолоджуватися різноманітними звуками.
Особливості:
- Музичний куб має українське озвучування
- Підсвічування кнопок у формі клавіш піаніно
- Ігрові режими: "Вивчаємо цифри", "Веселі мелодії", "Казки", "Зіграй мелодію"
- Веселі пісеньки, загадки, назви тварин, їхні звуки та віршики про них
- Кнопка перемикання режимів
- Годинник із рухомими стрілками
- Дверцята, які відчиняються
- Шестерні та намистини
- Обертові елементи з цифрами, літерами та тваринами
- Регулювання гучності (змінюйте положення перемикача)
- Виготовлено з міцного первинного пластику
Характеристики:
- Вік: від 1 року
- Розмір: 14 х 14 х 14 см
- Розмір упаковки: 19 х 17 х 23.7 см
- Упаковка: коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти, Вивчення мови |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Мультибокс |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 237 мм |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 170 мм |
- Ціна: 731 ₴


