Машинка на радіокеруванні з підсвічуванням Вантажівка Зелений

- Немає в наявності
- Код: 39875
701 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Реалістична модель вантажівки стане чудовим вибором іграшки для маленьких автолюбителів. Реалістичності дизайну надають рухомі елементи корпусу, а також гумові покришки з протекторним покриттям. Керування здійснюється зручним пультом 2.4G, що забезпечує стабільний сигнал без перешкод. Завдяки міцній конструкції та плавному ходу ця вантажівка ідеально підходить для активної гри.
Особливості:
- Машинка обладнана підсвіткою фар
- Має демонстраційний режим (активується тривалим натисканням кнопки на пульті)
- Обладнана гумовими шинами з протекторним покриттям
- Корпус іграшки має рухомі елементи
Характеристики:
- Вік: від 6 років
- Розміри: 21 х 9 х 12 см
- Акумулятор 3.7V, дріт для заряджання входить до комплекту
- Пульт керування працює від двох батарейок типу "АА" (не входять до комплекту)
- Виконана в масштабі 1:16
- Розмір упаковки: 32 х 14 х 16 см
- Паковання: коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 6 років |
| Масштаб моделі | 1:16 |
| Колір корпусу | Зелений |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 30 м |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 120 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 701 ₴


