Іграшка каталка з ручкою та мильними бульбашками Жираф Бежевий

-11%
- Готово до відправки
- Код: 39880
1 152 ₴
1 020 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мадам жирафа придумала новий спосіб розважитися: вона об'єднала каталку та мильні бульбашки в одній іграшці. Під час прогулянки вітер роздуватиме мильні бульбашки, які привертатимуть увагу кожного перехожого, а кумедна тварина відтворюватиме характерні звуки та підсвічуватиме свої колеса яскравими кольорами.
Особливості:
- Каталка виготовлена у формі кумедної тварини
- На спинці каталки є млин із англійськими літерами
- Іграшку можна використовувати як звичайну каталку або запускати мильні бульбашки
- Під час випуску бульбашок іграшка відтворює мелодію та підсвічується яскравими кольорами
- Іграшку зручно тримати дитячими ручками
- У комплекті 2 пляшечки з мильними бульбашками
- Каталка виготовлена з якісного пластику, безпечного для здоров'я дитини
Характеристики:
- Вік: від 1 року
- Світлові та звукові ефекти працюють від 4 батарейок типу "АА" (не додаються)
- Розмір: 26 х 16 х 50 см
- Упаковка: коробка
- Розмір упаковки: 27 х 16 х 30 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Жираф |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 26 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Іграшка-каталка на паличці |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 16 см |
- Ціна: 1 020 ₴





