Горщик для дітей із кришкою й антиковзними накладками Сірий

- Немає в наявності
- Код: 39823
365 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Горщик створений, щоб зробити процес привчання дитини до туалету комфортним і простим. Завдяки зручному знімному лоткам, його легко спорожняти й мити після кожного використання. Нековзне покриття на основі забезпечує стійкість, коли дитина користується горщиком, а продумана форма гарантує максимальний комфорт. Ідеальне рішення для першого кроку до самостійності!
Особливості:
- Знімний лоток
- Знімна кришка для горщика
- Гумові накладки на ніжках
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти місяців
- Розмір: 20 х 34 х 23 см
- Матеріал: Пластик
- Паковання: Без паковання
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Горщик класичний |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Кришка в комплекті |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 34 см |
| Висота | 23 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 365 ₴
