Машинка конструктор із викруткою Спецтехніка Навантажувач на батарейках інерційна Жовтий

-14%
- Готово до відправки
- Код: 39830
587 ₴
507 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будівельна спецтехніка серії "Build Team" стане початком дивовижної пригоди, яка подарує дітям величезний простір для гри, різноманітне не тільки цікавим функціоналом, але й незвичайною розбірною конструкцією іграшки.
Маленький автомеханік зможе розібрати нову іграшку до гвинтика, а потім із захопленням повернути їй її первісний вигляд. Крім цього, кузов машини виконує роль платформи для складання конструктора, що точно приємно здивує маленького користувача.
Особливості:
- Тематика — будівельна спецтехніка
- Іграшку можна розібрати за принципом конструктора за допомогою спеціальної викрутки, представленої в комплекті
- Кабіна машини обладнана чотирма кнопками, натискання на які активує відтворення звукових ефектів
- Яскрава підсвітка
- Інерційний механізм
- Рухомі елементи
- Кузов машини виконує роль платформи для збирання конструктора
- Іграшка виготовлена з якісних матеріалів, безпечних для здоров'я дитини
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки (входять до комплекту)
- Розмір іграшки: 25,5 х 8,5 х 10,5 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 33 х 10 х 15,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Висота | 105 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 507 ₴






