Машинка конструктор із викруткою Спецтехніка Вантажівка Сміттєвоз на батарейках інерційна

-13%
- Готово до відправки
- Код: 39832
848 ₴
734 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машина-конструктор являє собою модель, яка розбирається і збирається за принципом конструктора машинки за допомогою іграшкової викрутки, яка передбачена в комплекті. Модель чудово деталізована, не має гострих кутів. Іграшка обладнана світловими та звуковими ефектами.
Особливості:
- Збирається й розбирається за принципом конструктора
- У зібраному вигляді являє собою повноцінну машинку для гри
- Докладна деталізація
- Рухомі елементи
- Світло маячків
- Звукові ефекти
- Інерційний механізм
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки (входять до комплекту)
- Розмір іграшки: 30 х 11,5 х 14,5 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 38 х 13 х 22,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 115 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 145 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 734 ₴


