Машинка конструктор із викруткою Спецтехніка Пожежна машинка на батарейках із водою інерційна

- Немає в наявності
- Код: 39833
725 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскрава пожежна машина стане чудовим доповненням до колекції транспорту юного шанувальника автотехніки! Іграшкова спецтехніка має реалістичний і стильний вигляд. Світлові та звукові ефекти, а також розбризкування води роблять гру ще цікавішою. Завдяки інерційному механізму машина добре рухається рівною поверхнею. До набору також входить викрутка та дві знімні насадки.
Особливості:
- Іграшка виготовлена як пожежна машина
- Іграшка зроблена з пластику
- Викрутка та дві знімні насадки в наборі
- Яскрава підсвітка
- Звукові ефекти
- Пожежна машина бризкає водою (механічним способом)
- Рухомі деталі
- Інерційний механізм
- Реалістичний деталізований дизайн
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу AG 13 (входять до комплекту)
- Розмір іграшки: 34,5 х 9,5 х 15 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 36 х 13 х 22 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пожежний автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 95 мм |
| Довжина | 345 мм |
| Висота | 150 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 725 ₴


