Машинка конструктор із викруткою Поліція на батарейках Інерційна

-24%
- Готово до відправки
- Код: 39836
1 069 ₴
810 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інкасаторська машина стане чудовим доповненням до колекції транспорту юного шанувальника автотехніки! Іграшка спецназа має реалістичний та стильний вигляд. Світлові та звукові ефекти, а також рухомі деталі роблять гру ще цікавішою. Завдяки інерційному механізму машина добре рухається рівною поверхнею. А сумісність із блоками конструктора дає змогу модифікувати іграшку та створювати власні ігрові сценарії.
Особливості:
- Іграшка виготовлена як інкасаторська машина
- Викрутка та дві знімні насадки в наборі
- Яскрава підсвітка
- Звукові ефекти
- Мелодія
- Рухомі деталі (дверцята відчиняються й зачиняються механічним способом)
- Інерційний механізм
- Реалістичний деталізований дизайн
- Сумісність із маленькими блоками конструктора
- Іграшка зроблена з пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу AG 13 (входять до комплекту)
- Розмір іграшки: 31 х 12,5 х 14,5 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 35 х 14 х 18 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Поліцейський автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 125 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Висота | 145 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 810 ₴








